Главный Оптимист Всея Украины (happy_julia) wrote,
Главный Оптимист Всея Украины
happy_julia

Конференция, день второй

Вот и второй день конференции подошел к концу. Я решила писать ежедневные отчеты для нашего гайдовского вебсайта, но оказалось что опубликовать их смогут только в понедельник ... я все равно их пишу, так что повешу пока что здесь, вдруг кому-то будет интересно почитать :)

16 серпня, День перший
Любі гайди, щирі вітання з Берліна!
Сьогодні розпочала свою роботу 14-та Європейська конференція гайдів та скаутів, і я пишаюсь тим, що наша асоціація також на ній представлена. Ще не почалися серйозні заходи – звіти, плани, обговорення, рішення – але вже відбулося багато неймовірних зустрічей, бесід, знайомств. Ми б хотіли, щоб ви теж відчули хоча б подих цієї фантастичної атмосфери, долучились до багатогранної європейської гайдівської та скаутської родини, тож чекайте на наші прямі репортажі з місця подій.
На жаль, так сталося что ми з Олесею обидві не взяли фотоаппарати, тому картинок буде мало, але обіцяємо мобілізувати всі наші мовні здібності, щоб описати вам словами все що відбувається навколо.
Далі буде!

17 серпня, День другий
Увага-увага, знову на зв’язку спеціальний кореспондент АГУ у Берліні Юлія Притиск з випуском найсвіжіших новин з 14-ї Європейської конференції гайдів та скаутів.

Сьогодні ми знайомились з кандидатами до Європейського комітету ВАДГДС. Деяких з них ми бачили і чули вперше, з іншими, навпаки, знайомі дуже близько. Наприклад, наша куратор з Європейского офісу Корінна Хаурі, яка зробила багато для розвитку нашої Асоціації протягом останніх трьох років. Дуже шкода, що АГУ, як асоціативний член ВАДГДС, не має права голосувати на виборах, а отже не має можливості підтримати тих кандидатів, яких ми хотіли б побачити у складі Еврокомітету наступні три роки. І це ще одна причина для нас докласти усіх зусиль, щоб нарешті виконати всі вимоги і стати повноправним членом ВАДГДС.

Побачили чудову презентацію норвезьких друзів, що запрошують до себе наступну Європейську конференцію 2016 року, я б дуже хотіла бути там! І ви можете стати делегатом, так-так, будь-хто з волонтерів АГУ може! Все що для цього потрібно – бути активною та відданою, працювати на національному рівні, увійти до наступного складу Національної ради АГУ, ну і бажано трохи говорити англійською, щоб розуміти те, що відбувається навколо. Почніть сьогодні! Подумайте що ви можете зробити для АГУ зараз, запропонуйте свої ідеї, простягніть руку чинній Національній раді, і це зробить нашу асоціацію сильнішою, а також допоможе вам трохи „підрости” як особистість, і ... поїхати до Норвегії у якості делегата Європейської конференції!

Також сьогодні я працювала репортером, прикольно! Разом з подругою з Грузії ми брали інтерв’ю у учасниць конференції, розпитуючи їх про їхні враження та почуття. Спочатку нам було трохи ніяково – ми ж майже нікого не знали з цього величезного багатонаціонального скаутського натовпу, тому почали зі „своїх”. Протестувавши кілька знайомих, наважились розширити коло і пішли ловити всіх підряд. Зовсім скоро результати нашої аматорської репортерської діяльності з’являться на вебсайті!

А завершився сьогоднішній день Міжнародним вечором, коли гайди і скаути різних країн пригощали один одного національними делікатесами. Ми були найгарніші, праду вам кажу! І я дуже сподіваюсь довести це документально, бо нас багато фотографували :-)

Ще одна радісна подія сталась сьогодні, і ті хто знають про моє друге (після гайдинга) хоббі зрозуміють мою неймовірну радість: тут працює конференц-пошта! Можна взяти безкоштовну скаутську листівку (або купити у сувенірному кіоску вид Берліна), придбати спеціальну скаутську марку, поставити спеціальне конференц-погашення і надіслати цю листівку у будь-який куточок світу. І будьте певні: дехто з вас, тих хто читає ці рядки, отримають таку листівку! Дуже шкода, що я не можу відправити поштові привіти з конференції вам усім, тож шлю величезний гайдівський віртуальний „привіт”, і чекайте на нові прямі репортажі з місця події.

На цьому закінчую сьогоднішній репортаж, але завтра з новими силами (і, сподіваюсь, фотографіями) писатиму для вас знову!
Tags: гайдинг
Subscribe

 • Мальта доисторическая

  Этот пост вышел совсем без фотографий, зато со ссылками и личными впечатлениями :) На Мальте очень трепетно относятся к древностям: раскапывают,…

 • Мальта - Мдина и Валлетта

  Мдина - старая столица Мальты, а Валлетта - новая, и обе они совершенно прекрасны! Мдина гораздо старше, и она сохранилась почти нетронутой с тех…

 • Мальта - пляжи

  Как я уже писала в оргпосте, нормальных пляжей на Мальте очень мало. Берега преимущественно скалистые, местами высокие и крутые. Вот на этом фото за…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments