Главный Оптимист Всея Украины (happy_julia) wrote,
Главный Оптимист Всея Украины
happy_julia

Кому смачненького?

Виявляється, Рататуй – це зовсім не ім’я пацюка, а якраз навпаки, назва страви – щось на зразок  овочевого рагу, з баклажанів, кабачків і ще чогось. Страва, яка завжди вважалась провінційно-плебейською, і якою – повторюю, так вважалось – не можна було вразити вибагливих і примхливих паризьких гурманів. Але в житті завжди є місце для дива, знайшлось диво і на французів. 

А пацюка звати - Ремі. Цілком таке собі французьке ім’я. І професія теж така собі цілком французька - кухар. І таке воно, щуреня, знаєте, чарівне, що я навіть почала розуміти тих, хто тримає пацюків в якості домашніх улюбленців.

Звісно, шлях до визнання був довгим і тернистим – а інакше не було б чого показувати протягом 110-ти хвилин, але одночасно й нестримно-веселим, і місцями страшним, інколи майже нездоланним, але все одно надзвичайно цікавим і повчальним.  

Це чудова, дивовижна історія про талант і покликання, про дружбу і кохання, про заздрість і підступність. Про кулінарію, як мистецтво.

Резюме: надзвичайно добрий і неймовірно смачний мульт. 

Кому дивитись: ВСІМ! Якщо у вас є діти будь-якого віку – покажіть їм цю сучасну казку, вони знайдуть над чим замислитись. Якщо дітей у вас немає – подивіться самі, отримайте задоволення від виняткової Диснеївської анімації, свіжого сюжету і якісного дубляжу. Відчуйте себе дитиною.

Кому не дивитись: не вигадала кого сюди вписати.

Tags: кино-мания
Subscribe

 • Мальта доисторическая

  Этот пост вышел совсем без фотографий, зато со ссылками и личными впечатлениями :) На Мальте очень трепетно относятся к древностям: раскапывают,…

 • Мальта - Мдина и Валлетта

  Мдина - старая столица Мальты, а Валлетта - новая, и обе они совершенно прекрасны! Мдина гораздо старше, и она сохранилась почти нетронутой с тех…

 • Мальта - пляжи

  Как я уже писала в оргпосте, нормальных пляжей на Мальте очень мало. Берега преимущественно скалистые, местами высокие и крутые. Вот на этом фото за…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments